OPPO A9X Performansı İle Hayran Bırakıyor

OPPO A9X

OPPO A9X Performansı İle Hayran Bırakıyor

OPPO A9X, Türkiye’de de faaliyet gösteren Çinli teknoloji markası OPPO tarafından telefon meraklılarının beğenisine sunuldu. A9 modeli ile kasa benzerliği bulunan telefon, güçlü performansı ile dikkat çekiyor. Helio P70 işlemci barındıran akıllı telefonda 6 GB RAM bulunuyor. 128 GB hafızanın yanında 6.53 inç full hd ekran, çift kamera ve parmak izi okuyucu özellikleri ile OPPO A9X kullanım konforu sunuyor.

OPPO A9X kaç kullanıcısı var?

48 megapiksel arka kamera eğlenceli karelerin çekilmesini sağlıyor. 16 megapiksel ön kamera ise selfi kalitesini yükseltiyor. Telefonun kameraları OPPO markasının genel misyonunu yansıtıyor. Mobil fotoğraf alanında dünyanın sayılı markalarından biri olan ve şirket, OPPO A9X ile zirveye yerleşiyor. Dünya üzerinde 300 milyona yaklaşan kullanıcıların OPPO’yu tercih etme sebebi olarak kameraları gösteriliyor.

OPPO A9X Fiyatı ile Cezbediyor

Orta düzeyde bir bütçe ile telefon bakanlar için OPPO A9X fiyat avantajı sunuyor. İlk olarak anavatanı Çin’de teknoloji dünyası ile tanışacak olan akıllı telefon, iki ayrı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Piyasaya çıkış fiyatı 289 dolar olarak belirlenen OPPO A9X, Türkiye’de ortalama 1800 TL civarında fiyata ulaşacak. Tasarımı ve performansı nazara alındığında fiyatı oldukça makul görünen telefon, büyük satış rakamlarına ulaşacak. Kamera ve fotoğrafçılık alanında haklı bir üne sahip olan OPPO markası, OPPO A9X fiyat ve kalite araştırması yapanların ilk tercihi olacak gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir