Samsung Galaxy S10 5G Kutudan Çıktı

Samsung Galaxy S10 5G

Samsung Galaxy S10 5G Kutudan Çıktı

Şubat ayında tanıtılan S10 serisinin etkileyici modellerinden birisi olan Samsung Galaxy S10 5G, teknoloji düşkünlerinin gözlerini dolduruyor. Amerika’da satışa sunulması ile birlikte büyük ilgi gören akıllı telefon, 5G teknolojisi ile yüksek performans sunuyor. 6.7 inç boyutundaki Amoled ekran, parmak izi okuyucu, 2 ön 3 arka olmak üzere 5 kamera, derinlik algılama sensörü, 4K kalitesinde video ve 25W hızlı şarj telefonu ön plana çıkarıyor.

Samsung Galaxy S10 5G Şarj Özellikleri

Samsung Galaxy S10 5G satışa sunulduktan sonra kullanıcı yorumları gelmeye devam ediyor ve telefonun ayrıntıları da ortaya çıkıyor. Diğer Samsung modellerinden hızlı şarj ile ayrılan telefon, 25 W ile kısa sürede şarj oluyor. Kutu incelemesine göre telefon iki taraflı TYPE-C kablo ve USB-C şarj aleti içeriyor. 15Q hızlı şarj özelliğine sahip olan Samsung Galaxy S10 5G diğer S10 serisi telefonlar aracılığıyla kablosuz şekilde şarj edilebiliyor. Telefonun ilk kullanıcıları internet performansı hakkında oldukça iyi düşünceler besliyor.

Samsung Galaxy S10 5G’nin internet Performansı

Amerika Birleşik Devletleri’nde 1300 dolar seviyesinde fiyat ile satılan Samsung Galaxy S10 5G internet testleri ile “yok artık” dedirtiyor. Son testlerin sonuçları 1Gbps seviyesinin üstüne çıkıldığını gösteriyor. Ayrıca son yılların en popüler oyunu olan ve birçok bilgisayarda dahi kullanılamayan PUBG Samsung Galaxy S10 5G tarafından sadece 23 saniyede iniyor. Oyunun ortalama 10 dakika inme süresine sahip olduğu düşünüldüğünde, 23 saniyelik süre şaşırtıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir