Honor 20i Geliyor

mobil-akıllı-telefonlar.jpg

Honor 20i Geliyor

Honor 20i akıllı telefonlara ilgi duyanların elinden düşmeyecek gibi görünüyor. Son yıllarda telefon sektörüne getirdiği yenilikler ile teknoloji devlerini geride bırakmayı başaran Huawei yan markası Honor ile de takdir topluyor. Huawei markasının güvenilirliğini arkasına alan Honor birbirinden güzel ve cazip telefonları ile büyük satış rakamlarını yakalıyor.

Honor ’un yeni yüzü olmaya hazırlanan Honor 20i, 6.21 inçlik damla çentikli bir ekran ile geliyor.. RAM gücü 4 GB olan telefonun bataryası ise 4.000 mAh kapasite içeriyor. Yapay zekâ özelliklerini barındıracak olan Honor 20i farklı seçeneklerle satışa sunuluyor. 6GB ram tercihinin yanısıra, 128 veya 256 GB’lik hafıza boyutları da bulunuyor. Mavi, kırmız ve siyah olmak üzere 3 farklı renge sahip olan telefon, eşsiz tasarımı ile memnun ediyor.

Honor 20i Kamera Özellikleri Dudak Uçuklatıyor

Honor 20i arka bölümde 3 kamera içeriyor. 2 mp, 8 mp ve 24 mp olan arka kameraları 32 mp ön kamera destekliyor. Her kameranın kendisine özel bir fonksiyonu bulunuyor ve özel modlarda devreye giriyor. Canlı fotoğraflar ile Honor 20i kullanıcıları sosyal medyanın yıldızı oluyor.

Telefonun özelliklerini beğenen kullanıcılar fiyatını merak ediyor. Henüz Türkiye fiyatı netleşmeyen Honor 20i Amerika’daki fiyatları ile orta tüketici grubuna hitap ediyor. En düşük fiyatı 239 dolar olan telefonun, en yüksek donanımlı modeli 328 dolardan alıcı buluyor. Bu fiyatlara ülkemizde ÖTV, ÖİV, KDV gibi vergilerin eklenmesi ile fiyatın 2500 TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir